Zegarek

Aktualności


Dzisiaj jest: Środa
13 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Lucja, Łucja, Otylia, Włodzisława
Do końca roku zostało 19 dni.
Zodiak: Strzelec

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW 2016/2017

 

 

  1. Udział w ogólnopolskim projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem!”  klasy I-III opiekun pani Anna Zawierucha
  2. II miejsce w punktacji drużynowej szkół w  Mistrzostwach Województwa Lubuskiego „SPRAWNI- RAZEM” w biegach przełajowych  M.Starzyński , K.Borczyk,  M.Zbróg, M.Danielkiewicz, E.Hnatyszyn, M.Szostak Sulęcin 30.09.2015r opiekun pani Magdalena Cichocka
  3. II miejsce w punktacji drużynowej szkół w  VI Lubuskim Turnieju w Bowlingu Olimpiad Specjalnych  Żary 21.10.2015r , K.Bijak II miejsce indywidualnie opiekun pani Mąłgorzata Jekel-Sasin 
  4. Lubuski Mityng Kolarski Olimpiad Specjalnych -Strzelce Krajeńskie :Magdalena Danielkiewicz -złoty medal, Bartosz Oskwarek -brązowy medal, Patryk Brodka -srebrny medal, Paulina Sochalec -brązowy medal,Mateusz Gara -IV miejsce  opiekun pan Jarosław Szymczak
  5.       Ogólnopolski Turniej Judo Osób Niepełnosprawnych -Poznań-Kubań: Magdalena Danielkiewicz -brązowy medal,Mateusz Budny srebrny medal, Mateusz Gara – srebrny medal, Paulina Sochalec -brązowy medal, Piotr Szewczak -brązowy medal, Łukasz Gancarz -IV miejsce opiekun pan Dariusz Giedziun
  6. II miejsce drużynowo - XVII Lubuski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Szprotawie::Paulina Sochalec,Magdalena Danielkiewicz, Monika Zbróg,Pamela Rosiak, Patryk Brodka, Mateusz Gara, Marcin Starzyński – opiekun pan Jarosław Szymczak
  7. I Miejsce - Konkurs Na Zabawkę Zwierzątka Wodnego Z Surowców Wtórnych Organizator MZGK Nowa Sól praca zbiorowa: pani Dominika Barańska
  8. W NARCIARSKIM SPRAWDZIANIE OLIMPIAD SPECJALNYCH W ZAKOPANEM -SLALOM GIGANT -PIOTR SZEWCZAK ZAJĄŁ IV MIEJSCE I ZOSTAŁ POWOŁANY DO KADRY NARODOWEJ OLIMPIAD SPECJALNYCH
  9. Udział W Hufcowym Festiwalu Piosenki Harcerskiej Oraz Wojewódzkim Konkursie Puszczania Latawców – O Berło Króla Maciusia :harcerze zajęli I miejsce i zdobyli „Złote Berło Króla Maciusia''
  10. V Ogólnopolski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych -Katowice: Mateusz Budny -srebrny medal w grze pojedynczej i srebrny medal w grze podwójnej    Krystian Bijak -srebrny medal w grze pojedynczej i srebrny medal w grze podwójnej
  11. VIII Ogólnopolski Mityng Pływacki Olimpiad Specjalnych -Katowice: Piotr Szewczak -srebrny medal 25 m-stylem dowolnym
  12. Lubuski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w Krośnie Odrzańskim: medale w grze pojedynczejMagdalena Danielkiewicz -złoty medal, Pamela Rosiak -złoty medal, Patryk Czaplicki- złoty medal , Patryk Brodka -srebrny medal
  13. I Integracyjny Turniej Bocce -”O Puchar Prezydenta '' :miejsca od V-XI Joanna Skrzypińska, Marcin Starzyński, Krystian Bijak, Hubert Drutowski opiekun pan Mariusz Kubicki
  14. Xi Lubuski Turniej Piłki Koszykowej Olimpiad Specjalnych W Ramach Europejskiego Tygodnia Koszykówki -Świebodzin: II miejsce :Patryk Brodka, Krystian Bijak, Patryk Czaplicki, Mateusz Gara, Daniel Wachowiak
  15. Lubuskie Regaty Kajakowe:Magdalena Danielkiewicz -2 złote medale, Monika Zbróg -srebrny, złoty, Pamela Rosiak-2 brązowe, Paulina Sochalec-złoty, brązowy,Krystian Bijak -złoty, brązowy, Marcin Starzyński-złoty, srebrny,Damian Rakszewski-2 złote,Piotr Szewczak -brązowy,Vm, Patryk Brodka -brązowy, Vm. pan Jarosław Szymczak
  16. Udział w warsztatach tanecznych ,...w kręgu tańca w Popowie -Letnisku: Helena Tarczyńska, Oliwia Hrywicka, Mateusz Ziarko, Mateusz Gara, Ola Zahorska,Nikodem Sawicki,Wiktoria Ratajczak,Mateusz Budny,Klaudia Ludwiczak pani Agata Dundelska, pani Aleksandra Kucaj
  17. I miejsce w Harcerskim StarcieGracjan Plas i Aleksander Amiljanowicz pani Małgorzata Górna
  18. Udział w Rajdzie Rowerowym pod hasłem: „Wsiądź na rower i nakręcaj zdrową atmosferę''-uczestnicy:Bartosz Oskwarek, Mateusz Gara,Magdalena Danielkiewicz, Paulina Sochalec pani Magdalena Cichocka pani Magdalena Kaczkiełło-Ćwirko

 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW 2015/2016

 

 

  1. Udział w ogólnopolskim projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem!”  klasy I-III opiekun pani Anna Zawierucha
  2. II miejsce w punktacji drużynowej szkół w  Mistrzostwach Województwa Lubuskiego „SPRAWNI- RAZEM” w biegach przełajowych – M.Starzyński , K.Borczyk,  M.Zbróg, M.Danielkiewicz, E.Hnatyszyn, M.Szostak Sulęcin 30.09.2015r opiekun pani Magdalena Cichocka
  3. II miejsce w punktacji drużynowej szkół w  VI Lubuskim Turnieju w Bowlingu Olimpiad Specjalnych  Żary 21.10.2015r , K.Bijak II miejsce indywidualnie opiekun pani Mąłgorzata Jekel-Sasin 
  4. Udział w XIV Mityngu Olimpiad Specjalnych w Łyżwiarstwie Szybkim 10.12.2015r Gorzów Wlkp : P.Sochalec V.VI miejsce, E.Hnatyszyn IV,V miejsce , D.Rakszewski V.VI miejsce , P.Swoboda VI, VII miejsce opiekun pani Magdalena Cichocka
  5. Udział w IX Euroregionalnym Festynie Sportowym Niepełnosprawnych 15.12.2015r Gubin A.Pałasz, P.Swoboda, D.Cyraniak, P.Kobierski, A.Sznyter, K.Sadowski opiekunowie pani Magdalena Cichocka, pani Magdalena Kaczkiełło-Ćwirko
  6. Udział w Przeglądzie Twórczości Artystycznej w Żaganiu „Spotkajmy się w teatrze pantomimy'':Aleksander Amiljanowicz, Sandra Began, Krystian Mazur, Marcin Starzyński, Damian Rakszewski, Magdalena Danielkiewicz, Gracjan Plas opiekun pani Małgorzata Zielińska
  7. Regionalny Turniej Tenisa Stołowego17.11.Lubsko :Patryk Czaplicki, Patryk Brodka, Magdalena Danielkiewicz, Pamela Rosiak opiekun pani Małgorzata Jekel-Sasin
  8. I Makroregionalny Turniej Judo Olimpiad Specjalnych w Poznaniu, 20-22.112015r: Magdalena Danielkiewicz -złoty medal, Paulina Sochalec- brązowy medal, Piotr Szewczak V miejsce, Łukasz Gancarz -srebrny medal, Matusz Gara- brązowy medal opiekun pan Dariusz Giedziun , pan Mariusz Kubicki
  9. Udział w Festiwalu Piosenki Harcerskiej w Nowej Soli:Aleksander Amiljanowicz ,Marcin Starzyński, Gracjan Plas, Magdalena Danielkiewicz, Marcin Szostak, Ewelina Hnatyszyn opiekun pani Małgorzata  Górna, pani Beata Maćkowska
  10. IX Ogólnopolski Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych Olsztyn 26-29.11.2015r  Drużyna I :K. Bijak, P.Brodka, P. Górski, P. Kisiński (absolwent) -I miejsce,Drużyna II: M.Gara, M. Matych (absolwent)-III miejsce opiekun pan Jarosław Szymczak
  11. Ogólnopolski Konkurs „ Eko -  ozdoby''- organizowany przez Ministerstwo Środowiska uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy opiekun pani Dominika Barańska
  12. Wojewódzki Konkurs na kartkę świąteczną wyróżnienie F.Wasilewicz opiekun pani Dominka Barańska
  13. Wojewódzki Konkurs  Świąteczny organizator SOSW Strzelce Kraj. : A.Szejna –I miejsce, P.Górski, A.Zachorska –II miejsce, wyróżnienia : Ł.Gancarz M…Adamiec, M. Zbróg opiekun pani Dominika Barańska , Iwona Pawlikowska –Zielonka

 

 

 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW 2014/2015

 

II Półrocze

 

 

 

  1. Udział w XVI Wojewódzki m Spotkaniu Grup Kolędniczych –Wolsztyn 13.01.2015r opiekun pani Anna Zawierucha pani Kinga Pietrzak

  2. III miejsce w konkursie „Kosmiczna Kraina konkurs przedmiotowy z zakresu fizyki i astronomii placówek kształcenia specjalnego organizator SOSW Wschowa 14.01.2015r uczestnicy : uczniowie gimnazjum Krystian Koza, Paulina Dziemiańczyk Joanna Skrzypińska opiekun Beata Kotecka Sylwia Kondrat

  3. II Przegląd Grup Tanecznych „Z tańcem przez świat” SOSW w Świebodzinie. 18.03.2015r - Grupa „Pauza” z SOSW w Nowej Soli zaprezentowała się po raz pierwszy na dużej scenie opiekunowie Aleksandra Kucaj Agata Dundelska

  4. II Mityng Olimpiad Specjalnych w Gimnastyce Sportowej w Gorzowie Wielkopolskim.

    26 .03 2015 r.  Magdalena Danielkiewicz - brązowy medal: Bartosz Pietrzak - IV miejsce, Marcin Starzyński - VI miejsce, Krystian Mazur - IV miejscetrener Mariusz Kubicki, opiekun Magdalena Cichocka.

  5. Lubuski Miting Pływacki Olimpiad Specjalnych w Gubinie: 15.04.2015r P. Rosiak IV i V miejsce, E. Hnatyszyn srebrny medal i IV m, .M. Budny VI miejsce, P. Górski srebrny medal i IV m, .D. Stój 2 brązowe medale, P. Szewczak IV miejsce trener pan Jarosław Szymczak

  6. Wojewódzki Przegląd Teatrów Ekologicznych w Gorzowie Wlkp. III miejsce 15.04.2015rgrupa teatralna „Maska” opiekun A.Mosorzewska, A.Zawierucha

  7. Prezentacje artystyczne osób z autyzmem "Tacy sami" w Gubinie. 9.04.2015 uczestnicy: D.Cyraniak, S.Krawczyk, P.SwobodaOpiekunowie: pani Anna Mosorzewska, pani Aneta. Nawrot

  8. Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Pokaż jak pomagać” zorganizowanym przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra, z okazji Europejskiego Roku na Rzecz Rozwoju . 27 maja 2015r Damian Rakszewski klasa IV opiekun pani Regina Smolin- Makuch

  9. Reprezentowanie szkoły podczas „Dnia Europy'' w Słubicach i Frankfurcie: uczniowie gimnazjum P. Dziemiańczyk, J.Skrzypińska, N.Malcher, P.Terentowicz, E.Hnatyszyn opiekun pani Regina Smolin- Makuch

  10. Lubuski Mityng Kolarski Olimpiad Specjalnych Strzelce Krajeńskie 13.05.2015:  Magdalena Danielkiewicz w wyścigu na 500m brązowy medal.  Patryk Czaplicki w wyścigu na 1000m srebrny medal. Marcin Matych w wyścigu na 500m brązowy medal.  Damian Rakszewski w wyścigu na 500m złoty medal.  Ewelina Hnatyszyn w wyścigu na 500m brązowy medal. Opiekun pan Jarosław Szymczak

  11. Wyróżnienie w Lubuskiej Gali Tanecznej przeglądu PRO ARTE 2015- 11.05 2015 r. grupa taneczna „Pauza” opiekunowie pani Agata Dundelska , pani Aleksandra Kucaj

  12. Udział w X Przeglądzie Twórczości Teatralnej „Zaczarowana Kraina” we Wschowie. 21.05.2015 uczniowie z grupy teatralnej „Maska” wzięli udział w Uczniowie przedstawili „Kopciuszka” w wersji uwspółcześnionej opiekun pani Anna Mosorzewska, pani Anna Zawierucha

  13. XV Lubuski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych Szprotawa 2.06.2015r A.Zbróg , S.Krawczyk, P.Rosiak ,P.Sochalec , M.Danielkiewicz , K.Ludwiczak – drużynowo srebrny medal – trener i opiekun pan Jarosław Szymczak

  14. Udział w VII Olimpiadzie Sportowej Osób Niepełnosprawnych " Victoria'' w Głogowie.

    11 .06.2015 r uczestnicy : uczniowie z gimnazjum zespół edukacyjno- terapeutyczny opiekun pani Alicja Paszkiewicz

  15. XXI Lubuskie Regionalne Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Sławie 9-11.06.2015r uczniowie: : A. Pieczarka : złoty medal, srebrny, brązowy( 100m bieg, piłka palantowa, bocce) , .P.Szewczak 2 złote medale, srebrny (bieg 100m,   rzut kulą, regaty kajakowe), .D. Rakszewski :brązowy medal regaty kajakowe, M. Danielkiewicz: 2 złote medale ( bieg na 100m, regaty kajakowe). Zbróg :złoty medal, dwa brązowe ( bieg na 400m , regaty kajakowe) ,K. Bijak :złoty medal i brązowy ( bieg na 200m, bocce), P. Rosiak :1 złoty, 2 brązowe ( bocce, 100m bieg), P. Brodka :2 brązowe ( bocce , bieg na 200m,) P. Górski: 1 złoty, 3 srebrne ( kajaki , pchnięcie kulą)– trenerzy pani Małgorzata Jekel-Sasin, pan Jarosław Szymczak opiekunowie pani Iwona Pawlikowska-Zielonka, pani Agata Dundelska,

 

 


 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW 2014/2015

I Półrocze

  1. Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych -Bydgoszcz 2014 :Patryk Górski ( 2 złote medale w Bowlingu), Patryk Czaplicki (złoty medal w biegu na 200m), Daniel Stój (brązowy medal w Badmintonie), Patryk Brodka (IV m. w Badmintonie), Damian Rakszewski (złoty i srebrny medal w kolarstwie szosowym)-opiekunowie i trenerzy: pani Małgorzata Jekel-Sasin, pan Jarosław Szymczak, pan Mariusz Kubicki

  2. XI Lubuski Turniej Olimpiad Specjalnych w Badmintonie(15.10.2014 ) Patryk Brodka ( złoty medal), Daniel Stój ( złoty medal), Bartek Pietrzak ( brązowy medal)., Patryk Górski ( 4 miejsce)- opiekun i trener : Małgorzata Jekel-Sasin

  3. Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w Opalenicy - III miejsce: Basia Kopyto, Magda Danielkiewicz, Paulina Sochalec, Klaudia Ludwiczak, Agnieszka Zbróg, Pamela Rosiak, Sandra Krawczyk, Gosia Warczak- opiekunowie i trenerzy: pani Małgorzata Jekel-Sasin, pan Jarosław Szymczak

  4. Drużyna harcerska - wspaniały występ podczas Festiwalu Piosenki Harcerskiej, Turystycznej i Żeglarskiej w Nowej Soli: Paulina Dziemiańczyk, Monika Zbróg, Bartosz Pietrzak, Marcin Starzyński, Natalia Pawłowicz, Aleksander Amilianowicz, Joanna Skrzypińska, Marcin Matych, Katarzyna Grzegorczyk (absolwentka)- opiekun Małgorzata Górna

  5. Za reprezentowanie szkoły podczas Wojewódzkich Spotkań Artystycznych                           w Szprotawie:Helena Tarczyńska , Oliwia Hrywicka, Nikodem Sawicki , Małgorzata Warczak, Patrycja Mańczak , Łukasz Gancarz - opiekunowie pani Anna Mosorzewska,          pani K. Kojtych - Dubec

  6. Wyróżnienie w konkursie plastycznym SKO „Moja karta do bankomatu'' organizator PKO Oddział Nowa Sól :Agnieszka Kopyto – opiekun Małgorzata Zielińska, Agata Pieczarka, Helena Tarczyńska , Oliwia Hrywicka, Basia Kopyto, Julia Głąb, Hubert Kamiński – opiekun Agata Dundelska , organizator: pani Alicja Paszkiewicz , pani Aneta Podolak

  7. I Mityng Olimpiad Specjalnych w Gimnastyce (6.11.2014) Gorzów Wlkp. współorganizator AWF w Gorzowie Wlkp.: Barbara Kopyto ( 2 złote medale ), Magdalena Danielkiewicz (srebrny i brązowy medal), Bartosz Pietrzak ( srebrny i brązowy medal), Krystian Mazur ( czwarte miejsce)- trener Mariusz Kubicki , opiekun Magdalena Cichocka

  8. Wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym „Wykorzystujesz- nie marnujesz” .organizator Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct (18.11.2014) Natalia Maculewicz     kl. II, Krystian Mazur kl.IV - opiekun pani Regina Smolin –Makuch

  9. XIV Lubuski Dzień Treningowy Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych w Lubsku (20.11.2014) drużyna w składzie: Florentyna Wasilewicz, Paweł Kobierski, Krzysztof Sadowski oraz Marcin Sawicki - złote medale - opiekun pani Małgorzata Jekel-Sasin , pani Magdalena Kaczkiełło-Ćwirko

  10. II miejsce w IV Konkursie o nagrodę Doktora Korczakaorganizator Zielonogórskie Towarzystwo Edukacyjne ”CIVILITAS” pt. ”Wokół praw dziecka”- koordynator pani        Kinga Tietz

  11. Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Sztuki Epistolarnej „Ludzie listy piszą (02.12.2014) Magdalena Powchowicz - opiekun pani Małgorzata Zielińska

  12. IX Lubuski Turniej Piłki Koszykowej Olimpiad Specjalnych (02.12.2014) Złoty medal drużynowo : Patryk Górski, Patryk Brodka, Daniel Stój, Patryk Czaplicki, Marcin Matych, Piotr Kisiński (absolwent), Mateusz Iordachescu ( absolwent )– trener pan Jarosław Szymczak

  13. Ogólnopolski Konkurs ''Korczak na wakacjach'' Paulina Dziemiańczyk – II miejsce           w kategorii Gimnazjum, organizator -Szkoła Podstawowa w Łąkiem - opiekun pani Dominika Barańska

  14. Konkurs powiatowy „Ozdoba świąteczna -choinkowa'', organizowany przez Zamek           w Kożuchowie, Paulina Dziemiańczyk – II miejsce - opiekun pani Dominika Barańska

  15. II edycja Konkursu Wojewody Lubuskiego „Kartka świąteczna” udział klasy I-III :   Hubert Kamiński, Oliwia Hryw icka, Natalia Maculewicz, Julia Głąb, Agata Pieczarka,   Adrian Szpiczakowski - opiekun pani Agata Dundelska

  16. SOSW otrzymało Krajowy Certyfikat „Szkoła Przyjazna Żywieniu i Aktywności Fizycznej” (12.2014) organizator akcji Ministerstwo Edukacji Narodowej , Ministerstwo Zdrowia Instytut Żywności i Żywienia - koordynator pani Sylwia Kondrat

  17. XV Międzygimnazjalny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych organizator: Publiczne Gimnazjum nr 1 im. gen. Władysława Andersa w Nowej Soli (15.12.2014) Wyróżnienie: Wioletta Książek Krystian Bijak - opiekun pani Kinga Pietrzak , pan Waldemar Jasiński.

 

 


 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW 2013/2014

 

 

  1. V Regionalny Turniej Olimpiad Specjalnych w Bowlingu( organizator Zespół Szkół Specjalnych – Żary) 10.2013r drużynowo srebrny medal, III miejsce Mateusz Budny, II miejsce Daniel Stój, IV miejsce Piotr Szewczak opiekun pan Jarosław Szymczak
  2. XIII Wojewódzkie Spotkanie Artystyczne Osób Niepełnosprawnych pod hasłem „Polskie tradycje i obyczaje „ ( organizator SOSW Szprotawa) 3.10.2013r - prezentacja osiągnięć artystycznych opiekun pani Anna Mosorzewska, pani Katarzyna Kojtych-Dubec
  3. Start Harcerski oraz Manewry Techniczno-Obronne ( organizator Komenda Hufca ZHP Nowa Sól ) I Miejsce Marcin Matych, Mateusz Gościmski opiekun pani Małgorzata Górna
  4. X Regionalny Turniej Olimpiad Specjalnych w Badmintonie(organizator SOSW Sulechów )- 10.2013r I miejsce Daniel Stój, Patryk Brodka, II miejsce Patryk Górski Ewelina Hnatyszyn opiekun pani Małgorzata Jekel-Sasin
  5. VIII Regionalny Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych ( organizator SOSW w Świebodzinie ) III miejsce drużynowo 03.12.2013r opiekun pan Jarosław Szymczak
  6. XIII Regionalny Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych ( organizator SOSW w Szprotawie) dyplom za udział w zawodach opiekun Jarosław Szymczak
  7. Regionalny Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych (organizator SOSW w Lubsku) 11.2013r III miejsce Pamela Rosiak, , IV miejsce Patryk Górski, Marlena Danielkiewicz, V miejsce Patryk Czaplicki opiekun Jarosław Szymczak
  8. XIII Mityng Olimpiad Specjalnych w Łyżwiarstwie Szybkim(organizator Zespół Kształcenia Specjalnego w Gorzowie Wlkp ) - 12.2013r I,II miejsce- Damian Rakszewski , III miejsce Ewelina Hnatyszyn, II miejsce - Michał Matyla, IV miejsce Piotr Szewczak opiekun pani Magdalena Cichocka
  9. VIII Regionalne Warsztaty Plastyczne „Bożonarodzeniowe ozdoby” ( organizator SOSW Szklary Górne) 11.12.2013r opiekun pani Alicja Paszkiewicz
  10. VII Regionalny Konkurs Recytatorski „Kukiełki mają głos” (organizator SOSW w Żaganiu) 11.2013r opiekun pani Małgorzata Zielińska
  11. Ogólnopolski konkurs plastyczny „W harmonii z przyrodą” ( organizator Widecki Park Narodowy) 12.2013r wyróżnienie Paulina Konopka opiekun pani Dominika Barańska
  12. XIV Międzygminny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych ( organizator Publiczne Gimnazjum nr 1 w Nowej Soli ) 12.2013r Klaudia Ludwiczak wyróżnienie opiekun pani Kinga Pietrzak
  13. III Konkurs o Nagrodę Korczaka (organizator Zielonogórskie Towarzystwo Civilitas” )wyróżnienie dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Nowej Soli pani Arleta Jasińska
  14. Regaty „CANOE MIX” (organizator Komenda Hufca ZHP Nowa Sól) I miejsce dla drużyny harcerskiej opiekun Małgorzata Górna
  15. Konkurs „Ozdoba Choinkowa „ (organizator Kożuchowski Ośrodek Kultury i Sportu „ZAMEK” ) 12.2013r II miejsce Elżbieta Kopyto, III miejsce Agnieszka Kopyto , Patryk Górski opiekun pani Dominika Barańska
  16. Mityng w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych Gorzów Wlkp.12 12.2013Piotr Szewczak zajął d 4 miejsce na111m i 333m. Michał Matyla zajął 2 i 4 miejsce, Ewelina Hnatyszyn zajęła 3 miejsce na 111m i 333m, Damian Rakszewski zajął 1na 111 m i 2 miejsce na 333m.opiekun pani Magdalena Cichocka
  17. Konkurs „Ozdoba wielkanocna „ 04.2014r organizator Nowosolski Dom Kultury w Nowej Soli nagroda dla Agnieszka Zbróg, Sandra .Krawczyk – opiekun pani Dominika Barańska
  18. VI Wojewódzki Przegląd Teatrzyków Ekologicznych „Zielony Kapturek „ w Gorzowie Wlkp. 04.2014r , III miejsce (Pamela Rosiak, Łukasz Gancarz, Małgorzata Warczak ,Patrycja Mańczak, Mariusz Osuch) opiekun pani Anna Mosorzewska , pani Katarzyna .Kojtych-Dubec , pani Anna .Jakubowczak
  19. Lubuski Turniej Hokeja Halowego Żagań Olimpiady Specjalne 9.04.2014r, drużynowo III miejsce Patryk Brodka, Patryk Górski, Damian Rakszewski , Marcin Matych , Piotr Kisiński ( absolwent) , Daniel Stój opiekun pani Magdalena Cichocka
  20. Konkurs plastyczny „Wielkanocne jaja” organizator Kożuchowski Ośrodek Kultury i Sportu „ZAMEK „ 04.2014r wyróżnienie Paulina Dziemiańczyk , Krzysztof Sadowski opiekun pani Dominika Barańska

 

 


 

 

 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW 2012/2013

 

 

  1. Uczestnictwo Patryka Czaplickiego ucznia Szkoły Podstawowej w Światowych Zimowych Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Korei Płd. 2013 ( luty 2013) – 3 złote medale, opiekun pan Mariusz Kubicki
  2. VII Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży z autyzmem Eryk Uścio- Szkoła wyróżnienie opiekun pani Aneta Podolak
  3. Nowosolski Dom Kultury – Tradycje Bożonarodzeniowe w plastyce dziecięcej 2012 -Patryk Górski , Justyna Pazdan nagroda opiekun pani Dominika Barańska
  4. Ogólnopolski konkurs plastyczny „ W harmonii z przyrodą „ wyróżnienie Justyna- praca pod kierunkiem M.Zielińskiej , opiekun: pani Beata Maćkowska, pani Magdalena Kaczkiełło-Ćwirko
  5. Wojewódzki Konkurs Plastycznyorganizowany przez Regionalne Centrum Informacji Europejskiej KamilII miejsce- opiekun pani Regina Smolin-Makuch
  6. Regionalny Turniej w Koszykówce Olimpiad Specjalnych Świebodzin 28.11.2012r – I miejsce – kwalifikacja do zawodów ogólnopolskich : P.Górski, M.Matych, J.Rudnicka, R.Rejmaniak, P.Brodka opiekun pan Jarosław Szymczak
  7. Mistrzostwa województwa w biegach przełajowych Olimpiad Specjalnych –Sulęcin -3.10.2012r – kwalifikacja drużynowo do zawodów ogólnopolskich(Dominik Liwaj, Damian Rakszewski, Patryk Czaplicki, Marlena Danielkiewicz, Mikołaj Piestrzyński, Ewelina Hnatyszyn ) opiekun pan Jarosław .Szymczak
  8. Ogólnopolski Turniej w Bowlingu Olimpiad Specjalnych Mateusz Budny III miejsce, Patryk Górski II miejsce, Adam Mikuła III Miejsce, Daniel Stój –złoty medal opiekun: pan Jarosław Szymczak, pani Małgorzata Jekel-Sasin
  9. Regionalny Miting Olimpiad Specjalnych w Łyżwiarstwie Szybkim - Gorzów Wlkp : Damian Rakszewski – dwa złote medale , Matyla Michał , Ewelina Hnatyszyn- srebro , Piotr Szewczak IV miejsce – opiekun pani Małgorzata Jekel - Sasin
  10. Wojewódzki Konkurs Plastyczny Gorzów Wlkp. : „Lubuskie dzieci radzą , jak zbierać i segregować śmieci „ Florentyna Wasilewicz –wyróżnienie, praca pod kierunkiem A.Paszkiewicz, opiekun pani Magdalena Kaczkiełło- Ćwirko            
  11. Powiatowy konkurs plastyczny organizowany przez Nowosolski Dom Kultury „Tradycje wielkanocne w plastyce dziecięcej 2013” nagrody: Sandra Heinze, Sandra .Krawczyk, wyróżnienie Piotr .Szewczak, Paulina i Marzena Szejna- opiekun pani Dominika Barańska
  12. Ogólnopolski Turniej w Koszykówce Olimpiad Specjalnych Skarżysko Kamienna srebrny medal drużynowo : opiekun pan Mariusz Kubicki
  13. Konkurs Ozdoby wielkanocne organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Otyniu nagrodzeni uczniowie : Sandra Krawczyk III miejsce za wykonanie plamy wielkanocnej, Dawid Kałuziński , Patryk Swoboda, Zbróg Agnieszka II miejsce za wykonanie jajka wielkanocnego – opiekun –pani Dominika Barańska
  14. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Błogosławiony Jan Paweł II „ wyróżnienie Sebastian Krawczyk opiekun : pani Dominika Barańska , pani Mirosława Hajdukiewicz
  15. VIII Ogólnopolski Turniej Olimpiad Specjalnych –Kwidzyń 25-28 kwiecień 2013: R.Rejmaniak srebro, D.Stój –brąz, R.Rejmaniak P.Brodka złoto w deblu ; opiekun pan Mariusz Kubicki, Jarosław Szymczak
  16. Konkurs Plastyczny Chrońmy Zwierzęta Azji –ZOO Wrocław Mateusz Grygorowicz I Miejsce opiekun pani Anna Jakubowczak

 

 


 

 

 

 

 

 

Footer

Witryna SOSW w Nowej Soli